Konkursy i warsztaty w WSE

W dniu 25 maja 2015 r. Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku przygotowała wiele atrakcji. Uczestnicy wzięli udział w dwóch konkursach: Karaoke in English oraz Potyczki z Królową Nauk. Dużym zainteresowaniem cieszył się warsztat „Ode mnie dla Ciebie – zrób to sam”. Uczestnicy mogli się przekonać, jak w łatwy sposób można stworzyć coś unikalnego, co może sprawić radość sobie i swoim bliskim. Uczniowie, pod okiem prowadzącego, wykonali - na wybraną przez siebie okazję - kartkę okolicznościową. Warsztaty miały na celu rozwinąć w młodzieży kreatywność i wyobraźnię, a także podnieść w niej poczucie własnej wartości.  Uczestnicy mogli wziąć udział w zajęciach „Jak skutecznie motywować siebie i innych?”, dzięki którym zdobyli wiedzę z zakresu źródeł i metod motywacji, poznali czynniki, które motywują i te, które demotywują, poznali własne potrzeby i potencjał, a także mogli rozwinąć umiejętności dbania o swoją przestrzeń i realizację osobistych celów. W tym dniu można było również wysłuchać wygłoszonego wykładu, pt. „Rola Giełdy Papierów Wartościowych w gospodarce”.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a także osobom, które aktywnie pomagały
w realizacji przygotowanych imprez.  Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej w Galerii zdjęć.

WSE, 28.05.2015 r.