Ponad 100 imprez na Politechnice Białostockiej

XIII PFNiS na PB

Można było zobaczyć temperaturę, dowiedzieć się, co o na mówi nasze mieszkanie,  zagrać w World Trade Game i sprawdzić swoje umiejętności dziennikarskie.  Ponad  sto różnego typu imprez przygotowali pracownicy i studenci Politechniki Białostockiej na XIII Podlaski festiwal Nauki i Sztuki. 28 i 29 maja  odwiedzający mogli obejrzeć wystawy i eksperymenty, posłuchać wykładów czy wziąc udział w grach. Imprezy festiwalowe odbywały się we wszystkich jednostkach uczelni: w Białymstoku na kampusie przy ul. Wiejskiej, na Wydziale Architektury przy ul. Sosnowskiego 11, w Kleosinie na Wydziale Zarządzania oraz w Hajnówce na Zamiejscowym Wydziale Leśnym. Można było także odwiedzić Bibliotekę, studio telewizyjne (PlatonTV) i radiowe (Akadera), obejrzeć pokaz judo i wystartować w konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych (Studium Języków Obcych). Zapraszamy do oglądania fotorelacji w Galerii.

PB, 01.06.2015 r.